Par mani (LV)

Šajā elektronisko rakstu krājumā es aprakstu, kā pārceļos un dzīvoju laukos. Apraksts angliski. Dienasgrāmata latviski ir šeit. Bet ieraksti atšķiras, jo šeit es cenšos plašāk – tiem, kam patīk lasīt. Papildus tam es cenšos aprakstīt savu skatījumu uz norisēm pasaulē vides aizsardzības (ekoloģijas un ekonomikas) un pārtikas drošības (dietoloģijas un medicīnas) jomā. Esmu ticīgs, tāpēc šad tad rakstīšu arī par ticības lietām, kas ietver sevī gan svēto rakstu apspriešanu, gan visuma radīšanu un esamību.

Par mani: esmu jurists, kas ir atteicies no laicīgo likumu zināšanām un ir pārgājis uz Dieva likumu izzināšanu. Esmu valsts vīrs – pa priekšu neveiksmīgi bet labi atalgotajos valsts iestāžu amatos, bet tagad veiksmīgi gandrīz bez atalgojuma savācus plastmasas un citus atkritumus mežā, iekārtoju savas dzimtas mājvietu laukos un izplatu informāciju par ekoloģiju.

Esmu mūziķis, pagaidām izpildu svešus skaņdarbus un dziesmas, bet kādreiz veidoju arī savus darbus. Šeit tiks arī publicēti ieraksti ar manu uzstāšanos, kā arī paziņoti saraksti ar dziesmām un skaņdarbiem, ko varu izpildīt (programmas). Vislabprātāk uzstājos ar tautasdziesmām bez atlīdzības, jo vēlos atgriezt sevī un sabiedrībā latviešu domāšanas un dzīves veidu.

Šajā rakstu krājumā apkopošu arī citas savas idejas un novērojumus, kas ir netieši saistīti ar iepriekšminētām lietām, seno dzīvesveidu, kultūru, valodu un dabu.

Manu ideju balsti (pilāri) ir jēdzieni: Dieva mežs, skaņas mežs un sporta mežs (veselības mežs). Dieva mežs ir brīvdabas baznīca, tās ietvaros – svētnīca, klosteris, slimnīca, pansionāts, skola. Manuprāt sociālās aprūpes un izglītības valsts aktivitātes (funkcijas) ir ietveramas baznīcas jēdzienā. Skaņas mežs ir mežs, kur koki ir auguši ļoti ilgi (pat 300 gadus), kas padara tos labus priekš mūzikas instrumentu izgatavošanas. Skaņas mežs ir arī brīvdabas skatuve mežā. Sporta mežs, kaut gan gribētos labskanībai sacīt “veselības mežs”, ir brīvdabas sporta laukums. Bez olimpiskajiem sporta veidiem šeit ir jāsaprot arī citas fiziskās aktivitātes, tādas kā pļaujšana ar izkapti un savākšana, darbs ar kapli, lāpstu, malkas nešana. Nav noslēpums, ka svaigs gaiss un pareiza pārtika veicina cilvēka veselības attīstību.

Ideja par šāda interneta resursa izveidi radās trīs draugiem, ieskaitot mani, ap 2003.gadu, sazvērestības teoriju pārņemtiem un norūpējušos par acīmredzamo pasaules lejupslīdi. Bija doma rakstīt trijās valodās, angļu, vācu, krievu, lai mudinātu cilvēkus pārtraukt tiešo un netiešo, apzināto un neapzināto līdzdalību pasaules un cilvēces iznīcināšanas norisēs. Diemžēl likteņi mūs šķīra, viens draugs pārcēlās uz Vāciju, otrs uz Lielbritāniju, bet man izdevās noturēties Latvijā un mācīties dzīvot pareizāk. Lai saturētu un pilnveidotu savas zināšanas un vienlaicīgi dalītos ar tām, es izmantoju šo interneta vietu. Laipni lūdzu iepazīties ar tās saturu un sniegt atsauksmes.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s